Baymont By Wyndham Phoenix I-10 Near 51St Ave

ex. Super 8 Phoenix West I-10
Phoenix, Verenigde Staten View on map
7.8 Goed Gebaseerd op 689 beoordelingen
Redactiekeuze

"Het ontbijt begint om 06:00 uur en bestaat uit wafels, yoghurt en eieren. De kamers zijn voorzien van parketvloeren en watertappunten om flessen bij te vullen. Buiten is een verwarmd zwembad aanwezig. Het meest geschikt voor roadtrippers, minder voor wie een lift nodig heeft."

Vanaf US$ 107 US$ 92 per nacht
Bespaar 14%
Inchecken
26 sep 2026
Uitchecken
27 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
  • Gratis annulering
    bij veel kamers
  • Geen reserveringskosten
    Betaal bij het hotel
  • Veilig boeken
    Uw gegevens zijn beveiligd
  • Bestprijsgarantie
    Een betere prijs gevonden?

Waarom gasten voor Baymont By Wyndham Phoenix I-10 Near 51St Ave kiezen

  • Verwarmd buitenbad
    Jaarrond open
  • Gratis parkeren
    Geen reservering nodig
  • Snel inchecken
    Geen wachttijd
  • Gratis WiFi
    In alle kamers
  • Nabij Sky Harbor
    16 km afstand
  • Langs I-10
    Vlakbij oprit

Overzicht

Dit Baymont By Wyndham Phoenix I-10 Near 51St Ave hotel met 2 sterren is gelegen in een entertainment gedeelte, op circa 12 minuten te voet van het McDowell Square Shopping Center en biedt een verwarmd zwembad. Het hotel ligt 3 km verwijderd van het Honkbalpark Maryvale en bestaat uit 65 kamers met een uitzicht op het zwembad.

Dit hotel is gelegen binnen 10 minuten met de auto vanaf het Arrowhead Plaza Shopping Center. Baymont By Wyndham Phoenix I-10 Near 51St Ave bevindt zich in de buurt van een entertainment gebied van Phoenix. Het pand in Phoenix kunt u op een klein stukje lopen van Maryvale Baseball park vinden.

Dit hotel in Phoenix verwelkomt gasten in de comfortabele kamers met gemakken zoals een flatscreen TV met satellietzenders en wi-fi en koffie- en theevoorzieningen. Een apart toilet, een douche en een wastafel in de badkamer maken het verblijf nog aangenamer. Een badmuts en handdoeken zijn ook inbegrepen. De privébadkamers zijn uitgerust met een apart toilet, een douche en een wastafel, samen met een badmuts en handdoeken.

Baymont By Wyndham Phoenix I-10 Near 51St Ave biedt dagelijks een continentaal ontbijt. Ihop ligt op 650 meter afstand en serveert Amerikaanse specialiteiten.

  • Inchecken
    van 15:00 tot 23:59
  • Uitchecken
    tot 11:00
  • Hotelklasse
    2 sterren
Baymont By Wyndham Phoenix I-10 Near 51St Ave
Onze tips

Is Baymont By Wyndham Phoenix I-10 Near 51St Ave iets voor u?

Perfect als u
  • Met de auto reist - gratis privéparkeergelegenheid is bij de prijs inbegrepen.
  • Vroeg wilt inchecken of laat uitchecken - het hotel biedt een snelle in- en uitcheckservice.
  • Een betaalbare maaltijd zoekt zonder ver te rijden - Amerikaanse gerechten bij Ihop liggen op loopafstand.
Sla over als u
  • Een huisdier wilt meenemen - huisdieren zijn niet toegestaan in dit hotel.
  • Ontbijt verwacht in de prijs inbegrepen - het continentaal en buffetontbijt is niet bij de kamerprijs inbegrepen.
Bijzonder aan deze plek:
  • Een verwarmd buitenzwembad met ligstoelen en parasols aan het zwembad
  • Een uitzicht op het zwembad vanuit uw eigen kamer

Faciliteiten van Baymont By Wyndham Phoenix I-10 Near 51St Ave

Algemeen
  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Beveiliging
  • ATM/Geldautomaat
  • Verkoopautomaten
  • Rookdetectors
  • Toilet voor gehandicapten
  • Badkamer voor gehandicapten
  • Brandblussers
  • Keycard toegang
  • Toegangssleutel
Sport en recreatie
  • Verwarmd zwembad
  • Buitenzwembad
  • Parasols
  • Ligstoelen
  • Ondiep gedeelte
Baymont By Wyndham Phoenix I-10 Near 51St Ave Gastenservice
  • Fax/Fotokopiëren
Kamervoorzieningen
  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Zithoek
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Gratis toiletartikelen
  • Wastafel
  • Flat-screen TV
  • AM/FM wekker
  • Parketvloer

Voorwaarden

Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle boekingen bij Baymont By Wyndham Phoenix I-10 Near 51St Ave.
Check-in / Check-out
Inchecken
van 15:00 tot 23:59
Uitchecken
tot 11:00
Belangrijke informatie
  • Kinderen en extra bedden
  • Er zijn geen extra bedden in de kamer.
  • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

Bedankt voor uw feedback

Bedankt voor de aanmelding

Sluiten
Inchecken
26 sep 2026
Uitchecken
27 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Selecteer de datums
om de actuele aanbiedingen te zien